Mobilní aplikace

STAŽENÍ ZDARMA, FUNKCE NEOCENITELNÉ

Představujeme vám mobilní aplikace ŠKODA, které vašemu chytrému telefonu poskytnou řadu nových funkcí a přístup k exkluzivnímu obsahu. Zkontrolujte si stav paliva v nádrži, zapněte přídavné topení nebo si prohlédněte detailní statistiky o každé jízdě vaším autem přímo z pohodlí domova. Specializované sportovní aplikace vám umožní sledovat sportovní události vteřinu po vteřině. A máme připravených také několik her pro malé i velké řidiče. Prohlédněte si níže uvedený seznam aplikací a stáhněte si zdarma ty, které se vám budou hodit.

MyŠKODA App

MyŠKODA App je mobilní aplikace, která vám pomůže v různých každodenních situacích spojených nejen s vaším vozem. Získáte přístup k digitální verzi návodů k obsluze a spoustě instruktážních videí, můžete se aplikací propojit s vaším preferovaným prodejcem a využít jeho služby.

MyŠKODA

Využívejte všechny důležité funkce vašeho vozu kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím vašeho chytrého telefonu nebo chytrých hodinek. Dostupné funkce jsou závislé na objednaných ŠKODA Connect balíčcích: Infotainment Online nebo Proaktivní servis a Vzdálený přístup.

ŠKODA OneApp

OneApp je všestranná aplikace, která zahrnuje řadu užitečných pomůcek. OneApp vám nejen pomáhá sledovat stav vozidla a aktuální jízdní data, ale můžete ji také použít jako multimediální nebo navigační nástroj.

ŠKODA Media Command

Media Command umožňuje cestujícím na zadních sedadlech přístup k funkcím infotainment systému prostřednictvím tabletu nebo chytrého telefonu. Můžete si zobrazit jednotlivé komponenty systému a snadno ovládat jejich funkce.

ŠKODA Move&Fun

Udělejte ze svého chytrého telefonu švýcarský armádní nůž pro vaše CITIGO: aplikace Move & Fun vám umožní poslouchat hudbu, ovládat rádio a používat offline navigaci. Multifunkční obrazovka zobrazuje spotřebu paliva, dojezd nebo teplotu chladicí kapaliny.

ŠKODA Media Services

Aplikace ŠKODA Media Services přináší informace o aktivitách značky po celém světě, přehled současné modelové řady ŠKODA včetně nejnovějších zpráv ŠKODA Motorsport a produktových novinek.

IIHF powered by ŠKODA

Sledujte výsledky zápasů LIVE, okamžitá oznámení o gólech a statistikách her. Fanděte spolu s ostatními fanoušky svému týmu a tweetujte svou podporu nebo si prohlédněte karty hráčů s historickými daty a náhledy do sociálních sítí vašich oblíbených hráčů.

ŠKODAJIS

ŠKODAJIS, bezplatná aplikace emoji od automobilky ŠKODA, nyní přichází s nálepkami GIF s motivem Tour de France. Oslava Tour de France nikdy nebyla tak zábavná! ŠKODAJIS lze použít v různých aplikacích (Messenger, WhatsApp, iMessage atd.).

ŠKODA LittleDriver

ŠKODA LittleDriver je vzdělávací hra pro děti a jejich rodiče. Děti vytvoří vlastní super auto ŠKODA, naučí se řídit a znát bezpečnostní pravidla. Za vzorné řidičské chování získají mince ŠKODA, které odemknou další auta a příslušenství.

ŠKODA Cartette

Hra obsahuje 36 karet s podrobným popisem nejslavnějších modelů ŠKODA v celé historii. Dozvíte se podrobnosti o jejich motorech, výkonu, maximální rychlosti, roku výroby a počtu vyrobených kusů.

ŠKODA Unblocker

ŠKODA Unblocker je hra pro děti i dospělé. Jste v labyrintu aut a musíte najít cestu ven. Nejprve se ale musíte zbavit všech překážek.

ŠKODA AR

Zaparkujte vůz ŠKODA KAROQ na jídelní stůl nebo před váš dům pomocí nové úžasné technologie rozšířené reality. Vyberte si barvu laku, kola a prohlédněte si interiér vozu, vše si můžete přizpůsobit vašim preferencím.

ŠKODA KAROQ VR

Pomocí aplikace virtuální reality pro KAROQ si můžete užít auto v době a na místě, které vám nejlépe vyhovuje. Teleportujeme vás do různých prostředí, kde si auto vyzkoušíte jako nikdy předtím.

ŠKODA VR

Revoluční interpretace elektrického pohonu od automobilky ŠKODA se zhmotnila ve tvaru VISION E. Zažijte toto koncepční vozidlo v interaktivním prostředí virtuální reality.