Záruky a mobilita

ŠKODA Záruka
Kde zjistím více?

Bližší informace a podmínky ŠKODA Záruky naleznete v návodu k obsluze Vašeho vozidla.

Paket ŠKODA Mobilita Plus

Zákazník získává služby ŠKODA Záruky mobility včetně ŠKODA Prodloužené záruky až na 5 let nebo 100 000 km. Paket ŠKODA Mobilita Plus lze objednat jako součást mimořádné výbavy nového vozu nebo ke skladovému vozu. Tato nabídka je dostupná také pro fleetové zákazníky. Podmínkou platnosti ŠKODA Záruky mobility rozšířené na 5 let nebo 100 000 km jsou návštěvy autorizovaného servisního partnera ŠKODA z důvodu bezplatného prodloužení platnosti o další servisní interval.

Více informací o paketu ŠKODA Mobilita plus naleznete zde.

ŠKODA Prodloužená záruka

Tímto produktem si prodloužíte dobu plnění ze ŠKODA záruky, týkající se bezplatné opravy poškození vozu způsobeného jeho vadou, po určitou sjednanou dobu či dosažení sjednaného limitu najetých kilometrů. Máte tak jistotu, že se v budoucnu vyhnete servisním nákladům spojených s případnou opravou Vašeho vozidla. Vaše vozidlo bude díky prodloužené záruce hodnotnější v případě jeho prodeje. Při nákupu Vašeho nového vozu ŠKODA si můžete vybrat z několika variant ŠKODA Prodloužené záruky.
Můžete si být jisti, že při opravě Vašeho vozu budou použity pouze ŠKODA Originální díly a bude postupováno dle nejmodernějších postupů schválených výrobcem. V případě zájmu o ŠKODA Prodlouženou záruku se obraťte na Vámi vybraného partnera ŠKODA.

Informace o podrobných podmínkách ŠKODA Prodloužené záruky naleznete v návodu k obsluze Vašeho vozu.

Aktuální nabídku pro konkrétní model vozu naleznete ve ŠKODA Konfigurátoru.